לקבלת אימון אישי

אימון אישי וחוסן אישי

איגרת מאדרת | ד"ר אבשלום אדרת

איגרת מאדרת

איגרת מאדרת זהו עלון שנשלח לכל מי שרוצה לקבל טיפים לחיים טובים יותר ומידע לגבי האימון האישי שמעניק ד"ר אבשלום אדרת  לאור נסיונו הרב. איגרת

איך לחולל שינוי בחיי? | ד"ר אבשלום אדרת

איך לחולל שינוי בחיי?

איך לחולל שינוי בחיים? כמה פעמים אמרתם לעצמכם: אם רק הייתי מצליח לשנות את… אני בטוח שהכל היה נראה אחרת? רבים מאיתנו מרגישים תקועים, רוצים

כלי אימון רבי עוצמה

כלי אימון רבי עוצמה

כדי להבטיח התנהלות אופטימלית עם הקרובים לנו יש חשיבות מרובה לטיפוח היחסים הבין־אישיים והתקשורת הבין־אישית עמם. כאשר אנחנו יודעים מי אנחנו עבור אנשים אחרים קל

מהו אימון אישי? מהו חוסן אישי?

האם אתם עדיין מרשים לעצמכם לחלום?
מתי בפעם האחרונה לקחתם על עצמכם לעשות צעד שהיה בו סיכון ויציאה מהשיגרה?
באיזו מידה אתם באמת אוהבים את העבודה או את העיסוק שלכם?
כמה פעמים אמרתם לעצמך "עכשיו אני באמת אתחיל דיאטה/אפסיק לעשן/אלך לחדר כושר/…" (מחק את המיותר) וזה לא קרה במציאות?
האם אתם מאושרים?

כבר כ 20 שנה שאני מאמן אנשים לחיות חיים טובים יותר, מספקים יותר, מתגמלים יותר. אימנתי מאות אנשים שביקשו למצוא עבודה חדשה, לשפר את חיי הזוגיות שלהם, לפתוח דף חדש ביחסים במשפחה או במקום העבודה, במימוש חלום ישן, ועוד ועוד.

תהליך האימון האישי שונה מאד מטיפול פסיכולוגי. זה תהליך מאד ממוקד (בדרך כלל 10-12 מפגשים) והוא מאפשר למתאמים לגלות מהם דפוסי ההתנהגות שמגבילים אותם בהשגת היעדים שהם מציבים לעצמם, בעזרת "ארגז הכלים" שאותו הם מתרגלים במהלך האימון הם מגלים את הכוחות הטמונים בהם להובלת שינויים בחיים ולהפיכתם למקור של השראה לחייהם.

במהלך האימון עוברים המתאמנים מסע ליצירת מסלול של צמיחה והתפתחות אישית שבו הם מזהים את החוזקות שלהם ואת החסמים שעוצרים אותם מלהגיע למקומות אליהם הם רוצים להגיע. המתאמנים לומדים על ההבדל שבין "לעשות כמיטב יכולתנו" לבין "לעשות את מה שנדרש" ואיך כל זה יוביל אותם לאושר ולסיפוק בחייהם.
" מהרגע שיצאתי מדלת משרדך אחזתי בנייר עליו רשמתי את תמצית חיי כפי שהשתקפו בשיחת האימון האישי הראשונה שלנו. או יותר נכון את המחירים עליהם אני משלמת בשנתיים וחצי האחרונות. אחזתי בנייר חזק כדי שלא ייפול, כדי שלא ייאבד והרגשתי שזו ההזדמנות שלי." עדויות המתאמנים שעברו אצלי אימון אישי מעידות על השינוי המשמעותי שהם עברו מתוך המפגשים איתי.

גם שנים לאחר סיום האימון האישי תקבלו ממני טיפים ורעיונות לשידרוג החיים שלכם באמצעות מידעון "איגרת מאדרת" אותו אני מפיץ מדי תקופה.

ליצירת קשר עם ד"ר אבשלום אדרת
להזמנת הרצאות, לקבלת אימון אישי
ולרכישת הספר "עולם טוב יותר"

ידיעות חדשות נוספות

איגרת מאדרת | ד"ר אבשלום אדרת

איגרת מאדרת

איגרת מאדרת זהו עלון שנשלח לכל מי שרוצה לקבל טיפים לחיים טובים יותר

שלחו הודעה ישירות
לד"ר אבשלום אדרת

בואו נדבר על זה
בואו נדבר על זה
שלום לך ✿, איך נוכל ביחד לעשות עולם טוב יותר?
דילוג לתוכן