לקבלת אימון אישי

תוכנית עולם טוב יותר

מהי תוכנית עולם טוב יותר? | ד"ר אבשלום אדרת

מהי תוכנית עולם טוב יותר?

רבים מאיתנו היו רוצים לחולל שינויים חברתיים משמעותיים מעבר לסביבתם המידית: ביישוב, במדינה או אפילו בעולם. ואכן בזכות אנשים אלה העולם, או לפחות המדינה שלנו,

רציונל וחזון התוכנית 'עולם טוב יותר' | ד"ר אבשלום אדרת

רציונל וחזון התוכנית 'עולם טוב יותר'

אנו עדים לגל חדשנות עולמי שמשנה את פני הערים בעולם בעיקר סביב השפעות טכנולוגיות-חברתיות. גם בישראל הולכת וגדלה המודעות לחשיבות שיתוף האזרחים בפרויקטים חברתיים-התנדבותיים שייצרו

היקף הסולידריות החברתית והערבות ההדדית בחברה הישראלית רחוקים מלהיות משביעי רצון. מצד שני, יש בקירבנו הרבה מאד אנשים מכל הגילאים – צעירים ואזרחים ותיקים –  שהיו רוצים להתנדב ולתרום להעלאת איכות החיים שלהם ושל הישוב בו הם גרים, אך משאב זה אינו מנוצל בצורה מיטבית.

לאחרונה פיתחתי תוכנית בשם "עולם טוב יותר", כשם הספר שהוצאתי לאחרונה כדי לתת מענה פורץ דרך לשתי בעיות אלה. התוכנית מבוססת על:

  • המתודולוגיה והכלים הייחודיים שפיתחתי ליצירת מיזמים חברתיים, שמקנים את המיומנויות הנדרשות לאלו שרוצים לפתח יוזמות חברתיות ולחולל שינוי. 

מטרת התוכנית היא להפוך את ישראל לסטרטאפ ניישן לא רק טכנולוגי אלא גם חברתי.

על אף כלכלתה העוצמתית, לחברה הישראלית צרכים רבים הנותרים בשלב זה ללא מענה מספק כגון: תמיכה באוכלוסיות מוחלשות, תחום איכות הסביבה, אלימות במערכת החינוך ועוד. צרכים אלה היו יכולים לקבל מענה, ולו חלקי, דרך מיזמים חברתיים התנדבותיים מסוגים שונים. 

אנו משוכנע שהדרך להפוך את העולם למקום שטוב יותר לחיות בו, היא על ידי העצמה של כמה שיותר מאיתנו לתת מענה כזה תוך שימוש בכלים שיאפשרו מימוש של הפוטנציאל הטמון בנו. בכך, לא רק נוכל להביא את עצמנו לידי ביטוי מרבי בחיינו אלא גם נעזור לסביבתנו ונחולל בחברה הישראלית שינויים חברתיים משמעותיים.

ליצירת קשר עם ד"ר אבשלום אדרת
להזמנת הרצאות, לקבלת אימון אישי
ולרכישת הספר "עולם טוב יותר"

ידיעות חדשות נוספות

איגרת מאדרת | ד"ר אבשלום אדרת

איגרת מאדרת

איגרת מאדרת זהו עלון שנשלח לכל מי שרוצה לקבל טיפים לחיים טובים יותר

שלחו הודעה ישירות
לד"ר אבשלום אדרת

בואו נדבר על זה
בואו נדבר על זה
שלום לך ✿, איך נוכל ביחד לעשות עולם טוב יותר?
דילוג לתוכן